Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Pokaż pasek boczny
Taca ociekowa kolejowa zabezpieczająca tory przed wyciekiem substancji wykonana z płyt tworzywa HDPE
Zamknij

Tace ociekowe pod cysterny kolejowe

Oferujemy tace ociekowe zabezpieczające teren, na którym znajduje się miejsce załadunku / rozładunku cystern kolejowych. Tace ociekowe wykonujemy z certyfikowanych tworzyw sztucznych, do których należą polietylen PE i polipropylen PP. Są one doskonałą alternatywą w stosunku do rozwiązań żelbetowych - stosuje się je jako element wyposażenia dworców, stacji rozładunkowych i terminali kolejowych, którego wymagają Instytucje Ochrony Środowiska.
wanny galwaniczne trawialnicze wykonanie z certyfikowanego materiału tworzywa sztucznego
Zamknij

Wanna galwanizerska chemoodporna z płyt tworzywa sztucznego polipropylenowego PP H, pojemność do 1 m3, do 5 m3

Oferujemy wanny galwaniczne z tworzywa, które znajdują zastosowanie w procesach trawialniczych, do odtłuszczania i nakładania powłok ochronnych metali (Cu, Ni, Au, Sn). Materiałem, z którego wykonane są płyty tworzące oferowane przez nas wanny jest homopolimer polipropylenu (PP-H).
wanna odcieków pod linią technologiczną odporna chemicznie z tworzywa
Zamknij

Wanna wychwytowa, taca ociekowa pod zbiorniki, na posadzki, odporna na chemikalia

Oferujemy wanny wychwytowe wykonane z chemoodpornych tworzyw sztucznych, które w znaczący sposób podnoszą poziom bezpieczeństwa w Twoim zakładzie produkcyjnym. Wanny zabezpieczają hale produkcyjne, posadzki i odpływy ściekowe przed niekontrolowanym wyciekiem materiałów niebezpiecznych.
Wykładziny chemoodporne z tworzywa do zbiorników, renowacja zbiorników poprzez uszczelnienie
Zamknij

Wykładziny chemoodporne z tworzywa do zbiorników, renowacja zbiorników poprzez uszczelnienie

Oferujemy wykonanie i montaż wykładziny chemoodpornej dopasowanej do istniejącego już zbiornika, który skorodował lub nie nadaje się do przechowywania substancji niebezpiecznych. Wykładziny chemoodporne doskonale sprawdzają się np. jako izolacja zbiorników na ścieki, na wodę szarą, zbiorników narażonych na działanie kwasów (np. zbiorniki na kiszoną kapustę), zbiorników na chemikalia, itp. Pracujemy w oparciu o normy UE oraz DVS.