Zbiorniki przeciwpożarowe typu AmargTank MultiPower

Wykonujemy wewnętrzne, naziemne zbiorniki przeciwpożarowe z tworzyw sztucznych, współpracujące z instalacjami ppoż. do zastosowania w zakładach przemysłowych i obiektach użyteczności publicznej.

Wykonanie zbiorników przeciwpożarowych

Zbiorniki przeciwpożarowe AmargTank MultiPower  budujemy wewnątrz budynków z pojedynczych płyt MultiPower, które są wykonane z certyfikowanych tworzyw PP-COPO lub polietylenu HDPE. Takie rozwiązanie pozwala na realizację od zera na miejscu posadowienia, do którego często prowadzą wąskie korytarze czy drzwi. Dzięki braku stalowych konstrukcji wzmacniających eliminujemy ryzyko korozji i kosztów związanych z remontami zbiornika w okresie jego eksploatacji. Wykonanie z płyt tworzywa pozwala zabudować zbiorniki przeciwpożarowe blisko ścian, dzięki czemu możliwe jest najbardziej optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni, a tym samym wykorzystanie nieużytkowanych dotąd pomieszczeń.

Wykorzystywane płyty modułowe MultiPower posiadają atesty PZH i spełniają wytyczne norm i przepisów ppoż. Materiał wykonania pozwala na zachowanie wysokiej czystości wody. W przypadku instalacji przeciwpożarowych pozwala to na ochronę ich elementów przed wtórnym zanieczyszczeniem (m.in. nie ma ryzyka wnikania brudu do dysz instalacji gaszenia mgłą wodną). To ogranicza przeglądy i dodatkowe koszty oraz minimalizuje ryzyko nieprawidłowego działania instalacji ppoż.

Najważniejsze cechy wewnętrznych zbiorników przeciwpożarowych AmargTank MultiPower z tworzywa

  • całkowity brak stalowych wzmocnień – brak ryzyka korozji,
  • łatwa eksploatacja zbiornika,
  • materiał posiadający atesty Państwowego Zakładu Higieny – zapewniona wysoka czystość wody wpływająca na prawidłowe działanie instalacji ppoż.,
  • możliwość zabudowy wewnątrz budynków, gdzie nie ma możliwości zastosowania innych rozwiązań,
  • możliwość wykorzystania trudnodostępnych pomieszczeń, bez dodatkowych kosztów remontowych dzięki możliwości budowy zbiornika na miejscu.

Wyświetlanie jednego wyniku

Zbiornik przeciwpożarowy panelowy AmargTank MultiPower z tworzywa na wodę do montażu wewnątrz garażu, piwnicy

Oferujemy zbiorniki panelowe AmargTank MultiPower z płyt tworzywa sztucznego do magazynowania wody na cele przeciwpożarowe do zastosowania wewnątrz budynków - w trudnodostępnych, ciasnych pomieszczeniach, gdzie wniesienie gotowego zbiornika nie jest możliwe lub wymaga kosztownych remontów. Zbiornik na wodę dostosowujemy do miejsca posadowienia, odpowiednio dobierając jego wymiary, kształt, pojemność oraz ilość króćców. Standardowe pojemności zbiorników prostopadłościennych na wodę: 6, 8, 15, 20, 30, 50, 100, 150 m3.