POZNAJ NAS BLIŻEJ

AMARGO TWINN – KIM JESTEŚMY?

Oferujemy gotowe rozwiązania z tworzyw sztucznych.
ZBIORNIKI | PÓŁPRODUKTY | SYSTEMY | DETALE

Amargo Twinn (początkowo o nazwie Szmail) jest marką dystrybucyjną Grupy AMARGO.

Firma powstała w 2008 roku, jednak naszą działalność w obszarze tworzyw sztucznych rozpoczęliśmy już w 2005 roku. Przekłada się to na już ponad 15 lat doświadczenia w tworzeniu innowacyjnych produktów. Przez te wszystkie lata konsekwentnie budowaliśmy pozycję krajowego lidera rynku, wzbogacając naszą ofertę o nowe aplikacje. Do naszych Klientów i Kooperantów Mamy prawdziwie partnerskie podejście, które można oddać jednym słowem „wzajemność”.

W ofercie Amargo Twinn znajdziesz sprawdzone rozwiązania z zakresu zbiorników z tworzyw termoplastycznych o konkretnych wymiarach i zakresach pojemności, które mogą ulegać lekkiej modyfikacji. Poza zbiornikami standaryzowanymi dedykujemy półprodukty takie jak płyty z tworzywa, przekładki czy kraty pomostowe PP.

zbiorniki z tworzyw sztucznych standardowa oferta na chemikalia substancje chemiczne
produkcja zbiorników z tworzyw termoplastycznych dla przemysłu obiektów publicznych
wysoka jakość zbiorników i półproduktów z tworzyw kraty pomostowe płyty druty

Nasze prace realizujemy w oparciu o aktualne normy i rozporządzenia. Jesteśmy uprawnionym producentem Urzędu Dozoru Technicznego. Tworzywa, które wykorzystujemy do produkcji zbiorników posiadają certyfikat Państwowego Zakładu Higieny.

Koncentrujemy się na ciągłym rozwoju naszej gamy produktowej, aby rok do roku stawała się ona coraz bogatsza i aby szedł za tym wzrost jej innowacyjności. Takie oparcie modelu biznesowego nie przynosiłoby oczekiwanych skutków bez posiadania utalentowanego i wszechstronnego zespołu w sektorze tworzyw sztucznych, który jest naszą przewagą konkurencyjną.

Dbamy o to, aby nasi Klienci byli zawsze zadowoleni, dokładamy należytej staranności, aby kontakt z naszej strony był błyskawiczny, a zamówienia były realizowane w możliwie najkrótszym czasie. Jednocześnie nie zapominamy o tym, aby nasze produkty charakteryzowały się najwyższą jakością. Aplikacje z tworzyw sztucznych są naszą pasją!

POZNAJ NASZE PRODUKTY

Rurowe elementy instalacji wentylacyjnych

Produkujemy rurowe elementy instalacji wentylacyjnych z tworzyw sztucznych : przewody, kominy i kanały o średnicach rzędu 1000÷4000 mm, produkowane w technologii nawojowej AmargTank SafeSeamLess.

Pływaki do hydrotransportu

Dostarczamy uniwersalne i funkcjonalne pływaki do rurociągów technologicznych umieszczanych na wodzie. Pływaki są wykonywane z polietylenu metodą rotomouldingu (jest to technika formowania rotacyjnego tworzyw sztucznych w wysokiej temperaturze). Pływaki są produkowane w dwóch lub kilku częściach, a następnie skręcamy śrubami ocynkowanymi.

Przekładki do koszy autoklawów z płyt PP

Oferujemy przekładki autoklaw produkowane ze specjalnych płyt pełnych metodą obróbki mechanicznej CNC na bazie indywidualnych uzgodnień z Klientem co do kształtu, wielkości i rozmieszczenia otworów, stopnia perforacji, a także wykończenia powierzchni płyt przekładkowych PP.

Zbiorniki procesowe do mieszania, dozowania chemikaliów, koagulantów, kwasów oraz zasad

Oferujemy zbiorniki procesowe z tworzyw termoplastycznych przeznaczone do przetwarzania związków chemicznych w realizowanych procesach przemysłowych. Produkujemy zbiorniki o wysokiej odporności chemicznej pozwalającej na bezpieczne użytkowanie zbiornika przez wiele lat. Zbiorniki procesowe w zależności od wyposażenia służą np. do mieszania, dozowania, rozcieńczania, miksowania chemikaliów, koagulantów, kwasów oraz zasad.

Wanna wychwytowa, taca ociekowa pod zbiorniki, na posadzki, odporna na chemikalia

Oferujemy wanny wychwytowe wykonane z chemoodpornych tworzyw sztucznych, które w znaczący sposób podnoszą poziom bezpieczeństwa w Twoim zakładzie produkcyjnym. Wanny zabezpieczają hale produkcyjne, posadzki i odpływy ściekowe przed niekontrolowanym wyciekiem materiałów niebezpiecznych.

Wanna galwanizerska chemoodporna z płyt tworzywa sztucznego polipropylenowego PP H, pojemność do 1 m3, do 5 m3

Oferujemy wanny galwaniczne z tworzywa, które znajdują zastosowanie w procesach trawialniczych, do odtłuszczania i nakładania powłok ochronnych metali (Cu, Ni, Au, Sn). Materiałem, z którego wykonane są płyty tworzące oferowane przez nas wanny jest homopolimer polipropylenu (PP-H).

Wentylacja chemoodporna z tworzyw sztucznych

Oferujemy produkcję i montaż kanałów wentylacyjnych wykonanych z tworzyw sztucznych. Tworzymy produkty o nietypowych kształtach i rozmiarach. Korzystamy z atestowanych i certyfikowanych tworzyw sztucznych, dzięki czemu nasze systemy wentylacji są odporne na działanie szkodliwych oparów i przede wszystkim szczelne.

Zbiornik przeciwpożarowy panelowy AmargTank MultiPower z tworzywa na wodę do montażu wewnątrz garażu, piwnicy

Oferujemy zbiorniki panelowe AmargTank MultiPower z płyt tworzywa sztucznego do magazynowania wody na cele przeciwpożarowe do zastosowania wewnątrz budynków - w trudnodostępnych, ciasnych pomieszczeniach, gdzie wniesienie gotowego zbiornika nie jest możliwe lub wymaga kosztownych remontów. Zbiornik na wodę dostosowujemy do miejsca posadowienia, odpowiednio dobierając jego wymiary, kształt, pojemność oraz ilość króćców. Standardowe pojemności zbiorników prostopadłościennych na wodę: 6, 8, 15, 20, 30, 50, 100, 150 m3.
ZBIORNIKI NA NAOH, HCL, PIX, PAX

SZYBKA REALIZACJA ZBIORNIKA CHEMOODPORNEGO UDT?

To możliwe! Poznaj standardowy typoszereg, znajdź zbiornik, którego szukasz i zoptymalizuj koszty otrzymując najwyższą jakość!
  • Wysoka jakość – każdy etap produkcji kontrolują nasi wykwalifikowani pracownicy
  • Wsparcie przy uzgodnieniu procedur UDT (jeśli niezbyt dobrze poruszasz się w zakresie obostrzeń prawnych dotyczących magazynowania i rozładunku substancji żrących jest to idealne rozwiązanie)
  • Standardowe rozwiązanie = skrócony czas realizacji
  • Optymalizacja kosztów
BLOG AMARGO TWINN

CZYTAJ NASZE ARTYKUŁY

Dzielimy się wiedzą nt. zbiorników z tworzyw sztucznych i nie tylko – udostępniamy Ci merytoryczne artykuły oraz opisy naszych realizacji.