SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Wybierz zakres produktowy, który Cię interesuje, a następnie daj nam znać, czego potrzebujesz.


  NASZE PRODUKTY

  WSZYSTKIE
  • WSZYSTKIE
  • ZBIORNIKI NA CHEMIKALIA
  • ZBIORNIKI NA WODĘ
  • WANNY, TACE CHEMOODPORNE
  • SYSTEMY I INSTALACJE
  • PÓŁPRODUKTY - PŁYTY, KRATY, DRUTY
  • LODOWISKA SYNTETYCZNE
  Banda z polietylenu PEHD osłona torów gokartowych antyuderzeniowa odporna na uderzenia
  Zamknij

  Bandy ochronne z tworzywa do lodowiska, toru gokartowego na wynajem – wysokość 1,2 metra

  Oferujemy wynajem band ochronnych do lodowisk sztucznych, torów gokartowych, boisk, o wysokości 1,2 metra. Bandy wykonane są z polietylenu o dużej gęstości (HDPE). Są to produkty niezwykle wytrzymałe i odporne na uszkodzenia. Oferujemy bandy ochronne w dwóch wersjach mocowania i spajania z podłożem.
  Szkic rusztów typu A 780, A 830, A 980 kraty pomostowe z tworzywa
  Zamknij

  Kraty pomostowe VEMA z polipropylenu PP – ruszty typu A

  Oferujemy kraty pomostowe Vema typu A, które są wytworzone z polipropylenu PP. Kraty są dostępne w trzech konfiguracjach: A-780, A-830 i A-980. Poniżej znajdziesz dokładne wymiary oraz parametry krat.
  Szkic rusztów typu D kraty pomostowe z tworzywa
  Zamknij

  Kraty pomostowe VEMA z polipropylenu PP – ruszty typu D

  Oferujemy kraty pomostowe Vema typu D z odpornego polipropylenu PP. Poniżej znajdziesz informacje nt. dostępnych wymiarów, właściwości fizycznych i mechanicznych oraz pozostałych parametrów krat tego typu.
  Szkic rusztów typu S kraty pomostowe z tworzywa
  Zamknij

  Kraty pomostowe VEMA z polipropylenu PP – ruszty typu S

  Oferujemy kraty pomostowe Vema typu S wykonane z wysokiej jakości polipropylenu PP. W opisie produktu znajdziesz informacje nt. dostępnych wymiarów, właściwości fizycznych i mechanicznych oraz pozostałych parametrów.
  Wynajem tafli lodowiska sztucznego syntetycznego z paneli, z montażem i demontażem na eventy
  Zamknij

  Lodowisko sztuczne całoroczne rekreacyjne, sportowe, o dużej wytrzymałości na ścieranie i najwyższej ślizgalności

  Oferujemy na sprzedaż syntetyczne lodowiska o dużym potencjale biznesowym wraz z montażem. Kupno polietylenowego lodowiska idealnie sprawdzi się jako projekt całoroczny. Panele tworzące nasze lodowiska charakteryzują się wysoką trwałością i żywotnością nawet do 20 lat. Autorska technologia zapewnia powierzchnię samosmarującą o najwyższym poziomie ślizgalności. W porównaniu do lodowiska naturalnego ma ono szereg istotnych zalet.
  Panele syntetyczne do budowy lodowiska o wysokiej jakości wynajem lub zakup
  Zamknij

  Panele do budowy lodowiska syntetycznego uniwersalne typ „L”, wymiar 1000 x 2000 mm, do montażu na pióro i wpust

  Oferujemy panele uniwersalne typu „L” wykonane z polietylenu PE 500 do budowy całorocznego lodowiska sztucznego. Ten typ paneli należy do najczęściej wybieranych przez naszych Klientów. Są one dostępne zarówno na wynajem krótko- i długoterminowy, jak i na sprzedaż. Montaż odbywa się przy pomocy pióra i wpustu, dzięki czemu przebiega on sprawnie, bez najmniejszych problemów – podobnie jest przy demontażu. Dzięki temu możesz dokonywać częstych zmian miejsca, w których rozkładasz syntetyczne lodowisko.
  Pływaki do rur hydrotransportu odporne z tworzywa PEHD
  Zamknij

  Pływaki do hydrotransportu

  Dostarczamy uniwersalne i funkcjonalne pływaki do rurociągów technologicznych umieszczanych na wodzie. Pływaki są wykonywane z polietylenu metodą rotomouldingu (jest to technika formowania rotacyjnego tworzyw sztucznych w wysokiej temperaturze). Pływaki są produkowane w dwóch lub kilku częściach, a następnie skręcamy śrubami ocynkowanymi.
  przekładki autoklaw tworzywo sztuczne wysoka - odporność zastosowanie w przemyśle mięsnym spożywczym
  Zamknij

  Przekładki do koszy autoklawów z płyt PP

  Oferujemy przekładki autoklaw produkowane ze specjalnych płyt pełnych metodą obróbki mechanicznej CNC na bazie indywidualnych uzgodnień z Klientem co do kształtu, wielkości i rozmieszczenia otworów, stopnia perforacji, a także wykończenia powierzchni płyt przekładkowych PP.
  BLOG AMARGO TWINN

  CZYTAJ NASZE ARTYKUŁY

  Dzielimy się wiedzą nt. zbiorników z tworzyw sztucznych i nie tylko – udostępniamy Ci merytoryczne artykuły oraz opisy naszych realizacji.