SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Wybierz zakres produktowy, który Cię interesuje, a następnie daj nam znać, czego potrzebujesz.


  Administratorem danych jest AMARGO sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Koprkach, ul. Jaśminowa 16, 05-850 Ożarów Mazowiecki, adres e-mail: ado@amargo.pl. Dane podane w powyższym formularzu będę przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi oraz nawiązywania relacji handlowych, z uwagi na uzasadniony interes administratora, polegający na odpowiadaniu na kierowane zapytania. Posiadają Państwo określone prawa wobec przetwarzanych danych osobowych, tj. dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia, przenoszenia, wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, jak i wniesienia skargi do odpowiedniego organu (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa). Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do spełnienia określonego celu. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych zawartych jest w Polityce prywatności.

  NASZE PRODUKTY

  Bandy ochronne z tworzywa do lodowiska, toru gokartowego na wynajem – wysokość 1,2 metra

  Oferujemy wynajem band ochronnych do lodowisk sztucznych, torów gokartowych, boisk, o wysokości 1,2 metra. Bandy wykonane są z polietylenu o dużej gęstości (HDPE). Są to produkty niezwykle wytrzymałe i odporne na uszkodzenia. Oferujemy bandy ochronne w dwóch wersjach mocowania i spajania z podłożem.

  Kraty pomostowe VEMA z polipropylenu PP – ruszty typu A

  Oferujemy kraty pomostowe Vema typu A, które są wytworzone z polipropylenu PP. Kraty są dostępne w trzech konfiguracjach: A-780, A-830 i A-980. Poniżej znajdziesz dokładne wymiary oraz parametry krat.

  Kraty pomostowe VEMA z polipropylenu PP – ruszty typu D

  Oferujemy kraty pomostowe Vema typu D z odpornego polipropylenu PP. Poniżej znajdziesz informacje nt. dostępnych wymiarów, właściwości fizycznych i mechanicznych oraz pozostałych parametrów krat tego typu.

  Kraty pomostowe VEMA z polipropylenu PP – ruszty typu S

  Oferujemy kraty pomostowe Vema typu S wykonane z wysokiej jakości polipropylenu PP. W opisie produktu znajdziesz informacje nt. dostępnych wymiarów, właściwości fizycznych i mechanicznych oraz pozostałych parametrów.

  Lodowisko sztuczne całoroczne rekreacyjne, sportowe, o dużej wytrzymałości na ścieranie i najwyższej ślizgalności

  Oferujemy na sprzedaż syntetyczne lodowiska o dużym potencjale biznesowym wraz z montażem. Kupno polietylenowego lodowiska idealnie sprawdzi się jako projekt całoroczny. Panele tworzące nasze lodowiska charakteryzują się wysoką trwałością i żywotnością nawet do 20 lat. Autorska technologia zapewnia powierzchnię samosmarującą o najwyższym poziomie ślizgalności. W porównaniu do lodowiska naturalnego ma ono szereg istotnych zalet.

  Panele do budowy lodowiska syntetycznego uniwersalne typ „L”, wymiar 1000 x 2000 mm, do montażu na pióro i wpust

  Oferujemy panele uniwersalne typu „L” wykonane z polietylenu PE 500 do budowy całorocznego lodowiska sztucznego. Ten typ paneli należy do najczęściej wybieranych przez naszych Klientów. Są one dostępne zarówno na wynajem krótko- i długoterminowy, jak i na sprzedaż. Montaż odbywa się przy pomocy pióra i wpustu, dzięki czemu przebiega on sprawnie, bez najmniejszych problemów – podobnie jest przy demontażu. Dzięki temu możesz dokonywać częstych zmian miejsca, w których rozkładasz syntetyczne lodowisko.

  Pływaki do hydrotransportu

  Dostarczamy uniwersalne i funkcjonalne pływaki do rurociągów technologicznych umieszczanych na wodzie. Pływaki są wykonywane z polietylenu metodą rotomouldingu (jest to technika formowania rotacyjnego tworzyw sztucznych w wysokiej temperaturze). Pływaki są produkowane w dwóch lub kilku częściach, a następnie skręcamy śrubami ocynkowanymi.

  Przekładki do koszy autoklawów z płyt PP

  Oferujemy przekładki autoklaw produkowane ze specjalnych płyt pełnych metodą obróbki mechanicznej CNC na bazie indywidualnych uzgodnień z Klientem co do kształtu, wielkości i rozmieszczenia otworów, stopnia perforacji, a także wykończenia powierzchni płyt przekładkowych PP.
  ZBIORNIKI NA NAOH, HCL, PIX, PAX

  SZYBKA REALIZACJA ZBIORNIKA CHEMOODPORNEGO UDT?

  To możliwe! Poznaj standardowy typoszereg, znajdź zbiornik, którego szukasz i zoptymalizuj koszty otrzymując najwyższą jakość!
  • Wysoka jakość – każdy etap produkcji kontrolują nasi wykwalifikowani pracownicy
  • Wsparcie przy uzgodnieniu procedur UDT (jeśli niezbyt dobrze poruszasz się w zakresie obostrzeń prawnych dotyczących magazynowania i rozładunku substancji żrących jest to idealne rozwiązanie)
  • Standardowe rozwiązanie = skrócony czas realizacji
  • Optymalizacja kosztów
  BLOG AMARGO TWINN

  CZYTAJ NASZE ARTYKUŁY

  Dzielimy się wiedzą nt. zbiorników z tworzyw sztucznych i nie tylko – udostępniamy Ci merytoryczne artykuły oraz opisy naszych realizacji.