Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Pokaż pasek boczny
Banda z polietylenu PEHD osłona torów gokartowych antyuderzeniowa odporna na uderzenia
Zamknij

Bandy ochronne z tworzywa do lodowiska, toru gokartowego na wynajem – wysokość 1,2 metra

Oferujemy wynajem band ochronnych do lodowisk sztucznych, torów gokartowych, boisk, o wysokości 1,2 metra. Bandy wykonane są z polietylenu o dużej gęstości (HDPE). Są to produkty niezwykle wytrzymałe i odporne na uszkodzenia. Oferujemy bandy ochronne w dwóch wersjach mocowania i spajania z podłożem.
Wynajem tafli lodowiska sztucznego syntetycznego z paneli, z montażem i demontażem na eventy
Zamknij

Lodowisko sztuczne całoroczne rekreacyjne, sportowe, o dużej wytrzymałości na ścieranie i najwyższej ślizgalności

Oferujemy na sprzedaż syntetyczne lodowiska o dużym potencjale biznesowym wraz z montażem. Kupno polietylenowego lodowiska idealnie sprawdzi się jako projekt całoroczny. Panele tworzące nasze lodowiska charakteryzują się wysoką trwałością i żywotnością nawet do 20 lat. Autorska technologia zapewnia powierzchnię samosmarującą o najwyższym poziomie ślizgalności. W porównaniu do lodowiska naturalnego ma ono szereg istotnych zalet.
Panele syntetyczne do budowy lodowiska o wysokiej jakości wynajem lub zakup
Zamknij

Panele do budowy lodowiska syntetycznego uniwersalne typ „L”, wymiar 1000 x 2000 mm, do montażu na pióro i wpust

Oferujemy panele uniwersalne typu „L” wykonane z polietylenu PE 500 do budowy całorocznego lodowiska sztucznego. Ten typ paneli należy do najczęściej wybieranych przez naszych Klientów. Są one dostępne zarówno na wynajem krótko- i długoterminowy, jak i na sprzedaż. Montaż odbywa się przy pomocy pióra i wpustu, dzięki czemu przebiega on sprawnie, bez najmniejszych problemów – podobnie jest przy demontażu. Dzięki temu możesz dokonywać częstych zmian miejsca, w których rozkładasz syntetyczne lodowisko.
Nagranie reklamy na sztucznym lodowisku dostosowanym do podłoża
Zamknij

Wynajem lodowiska sztucznego do potrzeb nagrań reklamy z transportem i montażem

Zapewniamy możliwość wynajmu paneli syntetycznych, które posłużą do stworzenia sztucznego lodowiska o dowolnym kształcie i wielkości. Jeśli szukasz sposobu na stworzenie nietuzinkowej reklamy czy zdjęć do filmów w innowacyjnej scenerii, dobrze trafiłeś. Gwarantujemy transport wszystkich komponentów we wskazane przez Ciebie miejsce i odpowiadamy za fachowy montaż lodowiska sztucznego.
Wynajem tafli lodowiska sztucznego syntetycznego z paneli, z montażem i demontażem
Zamknij

Wynajem tafli lodowiska sztucznego syntetycznego z paneli, z montażem i demontażem

Oferujemy wynajem kilkudniowy bądź długoterminowy paneli wykonanych z polietylenu do montażu syntetycznego lodowiska, które nie wymaga kosztownej i czasochłonnej konwersacji. Lodowisko może być użytkowane zarówno w zimie jak i w lecie, dzięki czemu możesz je wykorzystać do uatrakcyjnienia swoich wydarzeń, niezależnie od warunków pogodowych. W zależności od potrzeb zapewniamy transport, montaż i demontaż lodowiska oraz dodatkowe wyposażenie, np. bandy ochronne.